Zde naleznete zkušenosti našich zákazníků s roboty Ronic.
I Vy se můžete připojit a zaslat nám Vaši zkušenost na mail info@ronic-czech.cz
Velmi rádi ji zveřejníme.
Klikněte na náš
 
a zjistěte, jak jsou naši zákazníci s Ronicem spokojení.

Tento e-mail od pana Vladimíra nás velmi potěšil a nejde se nepodělit o něj s Vámi :-)

"Udělali jste nám moc velkou radost opravou našeho RONICu – rychlost, kvalita, ochota, dobrá cena !!!
Tedy především má radost moje žena Ivona, která bez tý gebule co všechno umí, už neumí kuchařit.
A já mám radost že ona má radost a tak není vzteklá. A já mám co jíst a to dobře, což je dobře.
Takže přátelé nad kterými bdí svatý Antonínek - proto jste asi tak dobrý a přijdete do nebe – MY VÁM MOC DĚKUJEME !!!
Pokud bych jel někdy okolo Vás, dám předem vědět a doufám, že mně Váš fraucimor bude očekávat v moravském kroji."
Pan Vladimír

Dobrý den,
rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s vámi prodávaným výrobkem.
Ronic Partner jsme si zakoupili už někdy před 20 roky. Často ho používáme, stále je bez servisních oprav a plně funkční. Dokupovali jsme jen další misku a víko (které se naprasklo). Rotační nůž je původní a téměř neuvěřitelné - stále ostrý. V dnešní době, kdy je řada výrobků projektována tak, aby vydržela řádově jen do zákonné záruky, nemá tento výrobek konkurenci.
S.Š.

Dobrý den,  
děkuji za rychlé doručení Ronicu. Ještě včera jsem ho vyzkusila. Je to velký rozdíl proti stařečkovi partnerovi co jsem měla hodně let a svý si odmakal.
Přeji vám všem ve firmě ať se daří a máte hodně spokojených zákazníků.
J.S.


 

Velmi vám děkuji za zaslání robotu Ronik 5000.
S tímto výrobkem mám už dlouholetou tu nejlepší zkušenost. Koupila jsem jej někdy v době krátce po revoluci a nikdy jsem této koupi nelitovala,spíše naopak...

Za celou dobu skoro deního používání žádná porucha, naopak maximální spokojenost. Je to výrobek ne na pět let, tak jako většina výrobků v dnešní době ,ale na celý život a tato chvála není ode mne žádný reklamní tah, ale zkušenostmi s léty používání pravdivé tvrzení.
Protože jsem robot v poslední době půjčovala dceři, která má dvě malé děti, rozhodla jsem se ke koupi dalšího přístroje, což se stalo a už jej mám doma.
Vám děkuji za vstřícné a rychlé jednání a do dalších let přeji vaší firmě mnoho dalších max.spokojených a vděčných zákazníků.
J. B.

Dobré odpoledne,
dnes jsem si vyzvedla na poště balíček se šlehacím zvonem pro Ronic. Moc a moc ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení a kvalitní doručení mé objednávky. Už se těším, jak si udělám svoji domácí majonézu.
L.V.

Robot RONIC jsem koupila někdy po revoluci u prodejce před obchodňákem.Manžel mě zrazoval od koupi, ale já přesto koupila. A udělala jsem dobře. V naší velké rodině našel své stálé místo  na kuch. lince a stal se mým snad každodenním pomocníkem. Pracoval tak dlouho  až do minulého týdne. Mám kolem sebe 9 vnoučat a tak mi věřte, že mi moc chybí. Nový robot si z fin. důvodů nemoho dovolit a tak doufám, že oprava mého " pomocníka " dopadne dobře. Takové spolehlivé výrobky by měla prodávat každá firma. Děkuji.
D.J. ze Šumperka

Ronic jsem zakoupila, jakmile se u nás objevil na trhu, tedy zhruba 20 let, ovšem před dvěma roky jsem si koupila nový. Ten první u mě dostal dost zabrat, tak už si zasloužil důchod. Myslím, že tenhle přístroj nemá konkurenci.
I.N.

Ronic mám 18 roků, bez poruchy, bez ostření nožů, při každodenním používání!!! Neskutečné v dnešní době spotřebního průmyslu... 
L.Z.

Ronic mám už 15 let a jsem s nim moc spokojená. Sice jsem ho měla teď v opravě ale i tahle služba funguje bezchybně používám ho dost často a pomalu na všechno.
L.H.

Mám RONIC víc než 20 let a neměnila bych.
V.Š.

Mam Ronic 3 roky, som aj vahala, ale nakoniec som si ho kupila, je to najuzasnejsia vec v mojej domacnosti, velmi mi ulahci pracu a hlavne cas, je to uzasny robot.
B.M. 
Ronic mám už viac ako 20 rokov stále ho mám po ruke, používam ho veľmi často a som s ním spokojná.
V.G.

Ronic mám už nejméně 25 let a pořád funguje a to ho používám skoro každý den.
D.P.

Mixér RONIC Originál 3000 mám již od roku 2002. Je to můj věrný, každodenní pomocník. Ještě mě za ta léta nikdy nezradil. Pomáhá mi během celého roku, v těchto dnech, pak při zpracovávání kořenové zeleniny ze zahrádky. Bezproblémově rozmixuje vše včetně natě, zeleninu, pak přechovávám v mrazničce a používám půl roku do polévek, omáček, salátů. Poradí si s mletím rohlíků na strouhanku, mele ořechy, dělá domácí tatarskou omáčku, domácí zmrzliny, zpracuje mi rychle těsta na koláče a buchty. Neznám tak universální mixer, který by dovedl zvládnout tolik práce. Celou tu dobu pracuje bez poruchy a jediná investice byla jen do nové nádoby. Dokonce nebylo nutné ani brousit nůž."
H.T.

Mám ho 21 let vše originál, stále funkční, jsem velmi spokojená.
O.E.

RONIK vřele doporučuji. Mám RONIKA od první předváděčky v Labi v UL. Mám ten první typ s nástavci. Je to první mixer, který je na lince při ruce. Jak jsem v kuchyni, skoro denně ho zapnu. Pomazánky, zmrzlina, strouhanka i z čerstvých housek. Nejvíce se osvědčil na cibuli do guláše. Od doby RONIKA, jsem nekoupila tatarku, ani majolku. Tím se mi dávno zaplatil a vydělává i na zmrzlinách. Ani jedna oprava. Jede na plný pecky. Jak skončí, zhroutí se mi svět. Navrtala jsem tenkrát do něj celé okolí. Už ho mám pěkně ošklivý, zažloutlý, ale bez jediné opravy. Je k nezaplacení.
J.J.O.

Mám robot už viac ako 15 rokov a som veľmi spokojná doteraz funguje bez poruchy.
M.Š.

Mám ho přes 20 let a dodnes bez poruchy,jsem s ním moc spokojená.
E.A.

Mám Ronic co se začal prodávat na V Brně na výstavních trzích-moc dávno,bez poruchy,jen jsem si jednou za celou dobu objednala novou misku.
J.C.  
Taky už ho mám asi 20 let,ale rozbila se mi ta miska. Zavolala jsem do Ronicu a na druhý den jsem ji měla doma. Úžasná rychlost.
V.M.

MÁM HO JIŽ OD ROKU 1994,POŘÁD BEZ PORUCHY,SUPER STROJ!!!
L.L.

Také mám přes 20 let, používán téměř denně a nože stále skvěle ostré.
R.K.

Pred 20rokmi som od manžela dostala RONIC NF Typ Junior 472 a môžem potvrdiť že je to mixer s piatimi hviezdičkami, nikdy nesklamal a to ho používam skoro každý deň a neviem si predstaviť mixovanie a ,ečenie bez neho. Proste je úžasný. Chvalim chvalim chvalim a doporučujem.
V.Č.

Tenhle robot mám, a je skvělej;-)
L.P.

Ronica Partner mám 26 rokov, bez poruchy, bez neho si to ani neviem predstavit v kuchyni, cena zodpovedá kvalite.
V.G.
Malého ronika jsem měla 19 let a teď už třetí rok mám velkého, jsem s nimi maximálně spokojená.
J.F.

Ronic už mám asi patnáct let a už si ani nedovedu představit práci v kuchyni bez něj.
E.L.

RONIKA 25 mám už moc roků a jsem moc spokojená.
V.H.

Já mám Ronic 24 let, ani jedna oprava, super výrobek, vrřle doporučuji. Jediná vada je, že zežloutl po teěh letech plast, přemýšlím o novém, ten starý bych si vzala na chalupu. Je to fakt NEZMAR.
A.S.

Vážení obchodní přátelé,
srdečně děkujeme za zásilku rotačního nože, kterou jsme dnes obdrželi. Jsme šťastni, že Ronic už zase funguje a usnadňuje nám práci v kuchyni. Můžeme tak s radostí vstoupit do předvánočního období. Příjemně jste nás překvapili, Vaše služby budeme všem doporučovat.
Zdraví rodina Z.

 
Dobrý den,
jsem spokojený majitel robotu Ronic. Používal jsem ho asi 10 let, ale při stěhování jsem ho nechal synovi. Koupil jsem si jiný robůtek neznámé značky a ten už je v kontejneru, zdaleka neměl na poctivý a spolehlivý Ronic, takže jsem rád, že jsem Vás našel a můžu si u Vás koupit nový. S pozdravem a také přáním pěkného dne L.R.

 
Dobrý den, 
v roce 1993 jsem si koupila v Pardubicích kuchyňský robot Ronic Partner, se kterým jsem byla  velmi spokojená. Jsem ráda, že jsem Vás našla a můžu si u Vás objednat nové příslušenství.
O.Ch.

 
Dobré odpoledne,
máme robot RONIC Junior již velmi dlouho a dnes jsme Vám ho poslali na servis. Jsme velmi spokojeni s robotem a rádi bychom ho i nadále používali.
Děkujeme Vám předem za kladné vyřízení. Z.K.

 
Dobrý den,
zdědila jsem robot Ronic po mamince, která jej koupila asi před 12 lety. Robot je skvělý a zatím jsme na něm nikdy neměly žádnou  závadu. Až na to, že jsem nedávno mísu pádem naštípla, takže jsem si u Vás objednala mísu novou, která přišla v pořádku a robot je zase zcela funkční. Děkuji za rychlé vyřízení. S pozdravem  H.F.

 
Dobrý den,
děkuji za radu při výběru příslušenství k Ronicu. Vlastníme ho cca 10 let a jsme s ním velmi spokojeni. J.O.

 
Dobrý den,
jsem spokojenou majitelkou robotu Ronic - ORIGINAL 25 víc jak 15 let. Robot byl funkční, ale rozpadl se mi ovládací vypínač. Moc děkuji za opravu na servisu. S pozdravem L.H.

 
Zdravím,
po 11 letech spokojeného užívání mi odešel robot Ronic Junior. Díky dceři jsem se dozvěděla o Vašem servisním středisku a tak jsem Vám robot poslala. Včera jste mě informovali, že jste robot opravili, expedovali a dnes už mi ho pošta doručila! Robot funguje! Děkuji za opravu. L.F.

 
Dobrý den,
děkuji za dodání zboží.  Vše dorazilo rychle a v pořádku, jsem velmi spokojená jak s Ronicem, tak s vašimi službami. Ještě jednou děkuji. J.B.

 
Dobrý deň,
v roku 1993 sme si na vianočných trhoch v Bratislave, zakúpili robot Ronic Partner puissance 3. Slúži stále výborne. Vďaka za novú misu.  S pozdravom M.K.

 
Dobrý den,
máme od vás snad více než 15 let robota Ronic partner a jsme maximálně spokojeni. Bohužel nám před měsícem praskla miska. Byli jsem velmi  mile překvapení, že i po tolika letech můžeme u Vás koupit nový náhradní díl. S pozdravem spokojený zákazník J.U.


Dobrý den,
na servisní středisko Vám posílám robot ronic Junior po více než 20ti letém používání. Jedná se o první opravu po 20 letech! Klobouk dolů, je to kvalita. Moc Vám děkuju předem za opravu. Radost z repasovaného robotu bude k nezaplacení. O.H.

 
Dobrý den,
děkuji za zaslání příslušenství k ronicu Junior. Chtěla bych Vám říci, že tento malý robotek mám již 14 let a jsem s ním maximálně spokojená a nechci se s ním rozloučit, i když jsem si už koupila novější a větší typ Ronic. Je také výborný, ale ten maličký je k nezaplacení. Děkuji Vám za laskavost.  D.P.

 
Milí přátelé,
jsem velmi ráda, že se mohu obrátit na Vaši firmu s prosbou posoudit závadu a popřípadě opravit našeho rodinného "miláčka" Ronica, který byl do porouchání nejvyužívanějším přístrojem v naší kuchyni. Byla bych velmi ráda, kdyby mi od Vás přišla dobrá zpráva. Zdraví M.P.

 
Dobrý den,
jsem majitelkou robotu ronic 20, mám ho už 17 let, celá léta fungoval spolehlivě, bez jediné opravy. Poslední dva roky jsem měla prasklý nošič struhadel, který se mi teď úplně rozpadl. Byla jsem z toho nešťastná, kde seženu nový, ale pak mě napadlo zkusit se podívat na Vaše internetové stránky. Nosič jsem si objednala a mám velkou radost, protože robot opět funguje. Jsem s ním velice spokojená.
Zdraví J.O.


Dobrý den,
děkujeme za rychlé dodání objednané misky. Byli jsme velmi mile překvapeni, když jsme misku obdrželi druhý den od objednání. Ronica máme už spoustu let a za nic na světě bychom ho nevyměnili. Je to náš oblíbený pomocník v kuchyni a nedovedli jsme si představit, že bychom se s ním museli rozloučit. Proto jsme šťastní, že se nám podařilo i po letech koupit novou misku a náš Ronic nám může pomáhat i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníků. Manželé S.Dobrý den,
tohoto domácího pomocníka mám asi od roku 1994 a nemohu si ho vynachválit.
M.L.

 
Srdečně zdravím a chtěla bych moc poděkovat za suprové vyřízené mé objednávky, nosič struhadel mám již doma a už ho využiji na dnešním obědě. Jinak bych chtěla podotknout, že Robot Ronic mám již 22 let  a bez absolutně žádné opravy,takže moje maximální spokojenost a je využívám téměř denně a už mi ušetřil hodně práce a hlavně mé ruce.
Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a spokojenosti, pěkný den M.N.

Dobrý den !
Jsem v naprostém šoku nad rychlostí vyřízení objednávky z Vaší strany. Patří Vám můj velký obdiv a samozřejmě i poděkování. Vzhledem k tomu, že bydlím na malé vesnici s horší dostupností obchodů, tak často nakupuji přes internet a mohu posuzovat. Vy jste naprostá jednička !!!!!!!! Moc se mi líbí Vaše vebová stránka a hlavně recepty. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.Přeji krásný den, E.