Kuchyňské roboty RONIC

Ronic 25 - kuchyňský robot + odšťavňovač

Kód:R25
Záruka:24 měsíců
Naše cena:16 900 Kč vč. DPH a všech zákonných poplatků
Cena bez DPH:13 967 Kč
Dostupnost:Dočasně vyprodáno
Výrobce:Ronic
Množství:
SplátkySplátky cetelem

DOČASNĚ VYPRODÁNO

RONIC 25 -
nejvíce prodávaný robot pro domácnost
Kompletně vybavený kuchyňský pomocník s nekompromisním výkonem.
  

Ronic 25 se nyní dodává jako Ronic 20 (totožný přístroj) s přibaleným odšťavňovačem a hrubým struhadlem.

Přemýšleli jste někdy nad tím, že Vám chybí jednoduchý a rychlý pomocník, který by Vám usnadnil vaření a pečení?
Pokud patříte mezi ty, kteří si toto alespoň jednou řekli, pak je především Vám určen kuchyňský robot RONIC 25, se kterým jde všechno snáz. Brzy jistě pochopíte, proč se pro něj rozhodly již statisíce zákazníků po celém světě.

• výkonný elektromotor
• 220-240V, 50/60Hz
• 700W, 3200 ot./min
• pulsní chod
• velká mísa o objemu 2 l (cca 1,2 kg těsta)
• multifunkční hraněný nůž (patent Ronicu)
• kotouč pro šlehání
• kotouč na hranolky
• kotouč na strouhání jemný + krouhací nůž
• kotouč na strouhání hrubý + krouhací nůž
• odstředivý odšťavňovač

Ronic 20 - popis a ovládání


Ronic 20 - ukázky práce

 
Ronic 25 je dodáván včetně odšťavovače.
Konstrukce přístroje zaručuje dokonale jemné zpracování veškerých potravin.
Kónické dno Vám umožňuje dokonale jemné zpracování.
Nakloněná základna je geniální a revoluční myšlenkou.

Potřebujete zpracovat velmi malé množství surovin? Žádný problém.
Potřebujete zpracovat těsto na Vaši oblíbenou pochoutku? S Ronicem zpracujete 1,2 kg těsta, ale také třeba kávovou lžičku šlehačky do odpolední kávy.

RONIC 25 Vás překvapí nejen denní spolehlivostí, vysokou kvalitou a dlouhodobou zárukou, ale především také mnohostranností svého použití, snadnou a bezpečnou manipulací a v neposlední řadě malou náročností na uskladnění a univerzálním příslušenstvím.

RONIC 25 byl vyvinut lidmi, kteří kladou důraz na výživu. Přístroj byl vyvinut speciálně s cílem uspokojit všeobecný trend racionálního stravování a zdravější přípravy pokrmů. Poznejte i Vy, že RONIC 25 je rozumnou investicí do budoucnosti.

Na začátku se samozřejmě objeví otázka, v čem je RONIC 25 tak jiný než ostatní domácí přístroje. Vždyť všechny umí zhruba to stejné - sekat, šlehat, mixovat, krájet - jinými slovy zpracovávat potraviny. V podstatě je to pravda. Musíme Vás však ubezpečit, že není kuchyňský robot jako kuchyňský robot. Brzy sami poznáte, v čem je rozdíl.

Čím je RONIC tak výjimečný?
Profesionální asynchronní vysoce účinný motor má výkon 700 W; navíc při stálém počtu otáček a vyvíjení síly dává konstantní výsledky zpracování, což umožňuje rovnoměrný výkon po celou dobu. V motoru je dále zabudovaný systém Direct Drive (pro gastronomii velmi žádoucí), který pohání všechny násady přímo – tzn. bez přepínání hnacího soustrojí. Jejich přednost: síly vyvíjí přímo na základě výkonu motoru. Motor běží bez hnacího soustrojí klidněji a podstatně tišeji. Nestane se Vám tedy jako u tradičních levných kuchyňských motorů, že byste jej museli často opravovat, že by byl hlučný nebo nevýkonný.
Design celého přístroje a jednotlivých dílů příslušenství, použité materiály a komponenty, zpracování a veškeré vybavení mají vysokou úroveň a odpovídají požadavkům náročných profesionálních kuchařů.

A nebyl by to RONIC 25, aby nemyslel na Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich nejbližších!  Aby byl vysoce asynchronní výkonný motor chráněn před poškozením, je RONIC  25 vybaven termickou ochranou proti přetížení. Vyskytne-li se nepravděpodobný případ přetížení motoru, vypne ochrana proti přetížení přístroj, a zabrání tak spálení motoru, což se běžně stává u jiných kuchyňských robotů. Po fázi ochlazení (cca 15 až 30 minut) je přístroj opět provozuschopný, takže můžete znovu začít pracovat.
Pro vyloučení poranění ostrým nožem a záruku absolutně bezpečného provozu je RONIC 25 vybaven dvojitým bezpečnostním vypínačem. Jen tehdy, je-li miska správně nasazena na motorovou jednotku a uzavřena víkem, může být motor uveden do provozu. Dotýkání se nožů nebo lišt za provozu je tak vyloučeno a Vaše bezpečnost je tedy zaručena.

Zřejmě se Vám už stalo, že miska u tradičního robotu zapáchá po předchozím jídle, které jste v ní posledně připravovali. Chcete na slavnostní chvíli našlehat pěnu na dort, ale nakonec je vše cítit rybí pomazánkou? To se Vám s RONICEM 25 nestane!  Miska a víko RONIC 25 jsou vyrobeny z hygienického a nárazuvzdorného lexanu. Tento materiál nepřenáší žádné pachy a vyrovnává se s vysokými rozdíly teplot, je odolný proti nárazům a úderům a umožňuje díky průhlednosti stálou kontrolu výsledků během zpracování.

S RONIC 25 jednoduše vlastníte kuchyňský robot, který za Vás vyřídí dříve pracné a časově náročné práce snadno a během několika vteřin. Zůstane Vám více času nejen pro vlastní kreaci a prezentaci Vašich pokrmů, ale jednoduše i více času pro Vaši rodinu a pro Vás samé! A konečně můžete připravovat i pokrmy, které jste chtěli vždycky vyzkoušet, ale které byly časově náročné a pracné! Uvidíte, že se Váš RONIC 25 stane nejen denně používaným zařízením ve Vaší kuchyni, ale i stálou součástí ve Vašem životě.

Kynuté těsto do 30 vteřin
Dokonale vypracované těsto je jedna z nejvíce namáhavých činností v kuchyni. Každá hospodyňka je právem pyšná na své cukrářské umění, ale co naplat je to námaha. Každá druhá hospodyňka si posteskne: “A to ještě ten můj chlap hartusí, že je v kuchyni nepořádek a diví se, když mi není moc do smíchu.”  Příprava jednoho druhu těsta v průměru obnáší 5 – 15 min. tvrdé, namáhavé práce. Je přece nutné těsto dokonale promísit a zapracovat vzduch, aby nám dobře vykynulo a bylo pěkně načechrané a lehké.
Od této práce nám v dnešní době může pomoci mnoho kuchyňských robotů. Je mnoho přístrojů, které nám ušetří fyzickou námahu. Ne však čas. Při ručním vypracovávání těsta, obzvlášť kynutého, je důležité zapracovat co nejvíce vzduchu. Proto se pohybuje vařečkou okolo stěny mísy, tedy do kruhu. Tento pohyb však nestačí, a proto je nutné jednou za čas změnit směr. Vařečkou od stěny mísy na střed.
K tomuto účelu byl zkonstruován kuchyňský robot RONIC. Jeho pracovní nádoba má kónické dno a je nakloněná mimo osu. Běžné přístroje mají dno rovné a suroviny se pohybují jen kolem osy. V praxi to znamená, že jakákoliv surovina se v Ronicu pohybuje dvěma směry. Kolem osy a také kolmo po stěně pracovní mísy na horu a po ose dolů. Tím je dosaženo přesně toho co potřebujete pro dokonalé vypracování jakéhokoliv těsta. Těsto, které Vám ručně trvalo 15 min, zvládne RONIC za 30 sekund a bez námahy.

Malé množství čehokoliv…
Pro roboty většinou není problém zpracovat větší množství suroviny, ale mnoho z nich si neporadí s množstvím malým. Surovina se dostane pod nůž a ten se točí nad ní, ale nezpracovává ji. RONIC je schopný zvládnout i miniaturní množství díky nakloněné míse a speciálnímu tvaru nože. Např. snítku zelené petržele, kousek rohlíku na strouhanku, 10 dg masa na karbanátek, těsto na jeden knedlík atd.

Majonéza bez cholesterolu
Majonéza je velmi oblíbená pochoutka.
Používáme ji často při přípravě bramborového salátu, obložených chlebíčků, obložené mísy, vlašského salátu, rybího salátu atd.
Majonéza se prostě v našich domácnostech používá často a málokdy se zamyslíme nad tím, jak je pro naše zdraví vlastně škodlivá. Nejčastěji při výrobě majonézy používáme vajíčko, které obsahuje cholesterol, který je poměrně zákeřný. Asi těžko můžeme předpokládat, že slepice krmené stravou založenou na živočišných (a vlastních) odpadech budou produkovat zdravá vejce.
A skutečně neprodukují. Vejce jsou kromě toho doslova saturována nasyceným tukem.
To je druh tuku, který způsobuje, že membrány mozku, srdce, cév a dalších tkání se vyvíjejí nežádoucím směrem. Vejce současně obsahují relativně velmi málo cenného nenasyceného tuku.

V Ronicu lze vyrobit velmi chutnou majonézu pouze z mléka.
Prostě místo vajíčka použijete čerstvé mléko a pokračujete běžným způsobem.
Díky vysokému výkonu Vašeho Ronicu připravíte během pár vteřin chutnou majonézu bez cholesterolu a to je dobrý základ pro Vaše zdraví.
 
A jeden recept k dobru…
K výrobě majonézy z mléka použijte šlehací zvon.
Po několika vteřinách, kdy Vám majonéza náležitě zhoustla, zaměňte šlehací zvon za hranolkovací kotouček. Pak už stačí jen vytáhnout dřevěné párátka ze zavináčů.  Zavináče zamotané i se zelnou náplní mírným tlakem přidejte přes hranolkovací kotouč k majonéze. Během několika vteřin můžete podávat na stůl. A co je důležité – vše jste zpracovali v jedné nádobě. Stačí jen opláchnout mísu.

Jak si vyrobit hranolky bez námahy a levně
Hranolky jsou dnes téměř národní jídlo… Můžeme si je nakrájet z vlastních brambor. Ale komu by se chtělo krájet hranolky nožem, nebo kruhadlem. Můžeme si je koupit téměř v každé prodejně - mražené. To je sice pravda, ale co když se „mlsná“ dostaví v podvečer, kdy už je zavřeno...
Že máte nakoupeno do zásoby v mrazáku? To se nám to ale hezky prodraží. Při dnešních cenách energií. Hranolky si můžeme také koupit při procházení městem z okénka rychlého občerstvení. Jeden kornout s trochou majonézy nebo kečupu a cca 15 Kč je pryč.
Napadlo Vás někdy z kolika brambor je toto množství? Asi tak jedna až dvě brambory za 15 Kč. Když se nad tím zamyslíme, je to téměř 3x více nežli stojí 1kg brambor.

RONIC Vám i v tomto směru bude nenahraditelným pomocníkem.
Ušetří Vám nejenom fyzickou námahu, ale také Vaše peníze. Během několika vteřin, za použití hranolkovacího kotouče, připravíte hranolky pro celou rodinu, bez námahy, levně. Z brambor, které jsou v komoře.

Strouhanka snadno a rychle
Na strouhanku obvykle potřebujeme tvrdé rohlíky. Na jejich zpracování používáme tradiční struhadlo ruční, mlýnek nebo příslušenství běžného kuchyňského robota. Hrubost tímto způsobem nelze ovlivnit, prostě jak  hrubé struhadlo používáme takový bude výsledek. Další nevýhodou je nepořádek. Strouhanka padá všude okolo a také na struhátku nikdy nezpracujeme celý rohlík. Tvrdá kůrka rohlíku, nebo housky se nám drobí na větší kousky a tento zbytek už nelze dále zužitkovat.

V Ronicu při výrobě strouhanky nepoužíváme struhadlo, ale rotační nůž. Tímto způsobem můžeme zpracovat nejenom tvrdé, ale také čerstvé, voňavé a měkké pečivo, např. čerstvé rohlíky. Strouhanka z čerstvých rohlíků či housky nesaje tuk. To je velmi důležité pro naše zdraví. Pokud si vyrobíme strouhanku z měkkého rohlíku, je pro naše zažívání zdravější i oblíbený řízeček. Rovněž si sami určíme, jaká hrubost nám nejlépe vyhovuje. Strouhanku si vyrobíme jemnou jako práškový cukr a nebo naopak hrubou. Záleží jen na našem rozhodnutí. U Ronicu zpracujeme rohlíky naprosto beze zbytku.

Video - Strouhanka z měkkého rohlíku:

  • Ronic 25 - kuchyňský robot + odšťavňovač

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

SKLADEM. Kotouč na výrobu hranolků. Určeno pro kuchyňské roboty RONIC Partner, Rytmo, R 20/25, R 40/4000, R 50/5000, R 3000 ... Při objednání vyberte typ robotu, ke kterému hranolkovač objednáváte.
Přejít na detail produktu Hranolkovač Ronic 565
SKLADEM. Hrubé struhadlo. Určeno pro kuchyňské roboty RONIC 20/25, 40, 4000, 50, 5000, 3000.
Přejít na detail produktu Struhadlo hrubé Ronic - R25 573
SKLADEM. Jemné struhadlo. Určeno pro kuchyňské roboty RONIC 20/25, 40, 4000, 50, 5000, 3000.
Přejít na detail produktu Struhadlo jemné Ronic - R25 573
SKLADEM. Mísa k robotům Ronic. Použitelná na typy: Ronic 20, Ronic 25, Ronic 4000, Ronic 50, Ronic 3000
Přejít na detail produktu Mísa Ronic - R25 1 403
SKLADEM. Víko na mísu vč. tlačky - určeno pro kuchyňksý robot RONIC 20/25, 40, 4000, 50, 5000, 3000...
Přejít na detail produktu Víko na mísu s tlačkou Ronic - R25 580
SKLADEM. Nosič struhadel k robotům RONIC 20/25, RONIC 40/4000, RONIC 50/5000, RONIC 3000, Rytmo. Při objednání vyberte typ robotu, ke kterému nosič objednáváte...
Přejít na detail produktu Nosič struhadel Ronic 118
SKLADEM. Šlehací zvon ke kuchyňskému robotu RONIC 20/25, 40, 4000, 50, 5000 a pro Ronic 3000.
Přejít na detail produktu Zvon šlehací Ronic - R25 300
SKLADEM. Rotační nůž k Ronicu 20/25, 4000, 50, 3000 ...
Přejít na detail produktu Rotační nůž Ronic - R25 905
SKLADEM. Odšťavňovač určen pro kuchyňské roboty RONIC....
Přejít na detail produktu Odšťavňovač Ronic 2 532
SKLADEM. Mísa odšťavňovače Ronic....
Přejít na detail produktu Mísa odšťavňovače Ronic 783
SKLADEM. Sítko pro odšťavňovač Ronic....
Přejít na detail produktu Sítko pro odšťavňovač Ronic 1 057
SKLADEM. Sýrové struhadlo. Určeno pro kuchyňské roboty RONIC 20/25, 40, 4000, 50, 5000, 3000.
Přejít na detail produktu Struhadlo sýrové Ronic - R25 573